Hakkımızda

KKTC - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ilan ve alışverişte ilk adresi olma yolunda kktcsatilik.com, 2019 yılında Dynasty Network bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi, KKTC’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma yolunda iddası ile yayın hayatına başladı.

kktcsatilik.com; on binlerce ürün çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren kktcsatilik.com, KKTC'de en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen kktcsatilik.com, çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası arenada çok sayıda kullanıcının tercihi olmaya aday.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kktcsatilik.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.